Loading...
Skip to Content

ALYA DREAM

Life is Different with Alya Dream...

HAYALLERİN ZİRVESİ

Hayaller hiç bu kadar gerçek olmamıştı

HAYALLERİNİZİ GERÇEĞE DÖNÜŞTÜRÜYORUZ

Şimdiye kadar kurduğunuz tüm hayalleri tek çatı altında gerçeğe dönüştürüyoruz. Alya Dream, şehrin tüm olanaklarını önünüze seren konumu, sosyal aktivite imkanları, geniş ve ferah daireleriyle sizleri bekliyor.

BURADA HAYALLERİN SINIRI YOK!

Alya Dream, tasarımı ve aile yaşamına uygun konseptiyle farkını ortaya koyuyor. Sevdikleriniz için kurduğunuz hayalleri, ayrıcalıklarıyla taçlandırarak sizlere yepyeni bir yaşam merkezi sunuyor.

HER ŞEY HAYALLERİNİZ İÇİN

Her anınıza mutluluk ve huzur katacak Alya Dream'de deniz manzarasının güzelliğiyle başlayan gününüz, yeşillikler arasında aldığınız her nefesle daha değerli hale geliyor.

YATIRIM DEĞERİ YÜKSEK

Her geçen gün değerine değer katan bölgenin yaşam kalitesini zirveye taşıyan ve yatırım değeri yüksek yeni projesi Alya Dream ile geleceğiniz için kazançlı bir adım atın.

AİLE KONSEPTİYLE BUTİK GÜZELLİKLER

Butik yaşam güzellikleri sunan Alya Dream, aile konseptine uygun 94 adet 2+1, 3+1 ve 4+1 ferah daire seçenekleriyle yeni hayatınızı inşa ediyor. Yalnızca 12 adet olan dublex alternatifleriyle konforunuzu ikiye katlıyor.

İHTİYACINIZ OLAN HER ŞEY BURADA

Evinizin hemen altında ve yürüme mesafesinde yer alan 17 adet ticari üniteyle tüm ihtiyaçlarınız eksiksiz karşılanacak. Kafe, restoran ve mağazalarda her anınız dopdolu geçecek.

HAYATINIZIN SAĞLIK MERKEZİ

Alya Dream, yaşamınıza sağlık katacak sosyal aktivite noktalarıyla zinde bir geleceğin kapılarını aralıyor. Kapalı yüzme havuzu, Türk Hamamı, sauna, buhar odası ve spor salonundan yayılan enerji, hayatınızın her noktasında sizinle olacak.

YEŞİLLİKLER ARASINDA YAŞANACAK MUTLULUKLAR

Yeşillikler arasında yürüyüşe çıktığınızda, oyun alanında geçiren çocukların neşeli kahkahalarına şahitlik edeceksiniz. Çiçeklerden gelen mis gibi kokular ve çimenlerden yansıya zindelikle yeniden doğacaksınız.

7/24 GÜVENLİK

Alya Dream'de kapalı otopark alanları ve 7/24 güvenlik hizmetleriyle sevdikleriniz hep güvende olacak. Hayallerinizi yaşarken gözünüz arkada kalmayacak.

KENTLEŞMEDE ÖRNEK MODEL: BEYLİKDÜZÜ

Örnek kentleşme modelinin uygulandığı Beylikdüzü, Alya Dream sakinlerinin her ihtiyacına cevap verecek bir altyapı sunuyor. Proje çevresinde yer alan özel ve devlet okulları, hastaneler, alışveriş ve kültür merkezleriyle, birlikte keyifli vakit geçirebileceğiniz yeşil alan ve parklarla her anınızı dolu dolu yaşayacaksınız.

İSTANBUL'UN HUZUR, HAYALİNİZİN MUTLULUK MERKEZİ

Alya Dream, sunduğu ayrıcalıklarını bölgesel avantajlarla birlikte taçlandırıyor ve ihtiyacınız olan hayatı sizinle buluşturuyor. Bölgenin ulaşım olanaklarıyla hayatınıza seçenekler sunarken, ailenizin huzurlu geleceğini inşa ediyor.

LET US CONTACT YOU

Send your phone number with your message and we will call you.
 All fields required